Dovolená s dětmi v ČR

Plánujete prožít dovolenou s dětmi v Česku? Prožijte Vaši rodinnou dovolenou s dětmi v České republice a navštivte Jizerské hory. Dovolená s dětmi v našem penzionu se stala velmi oblíbenou volbou pro rodiny, které si přejí mít více soukromí a dostatek prostoru pro volný pohyb s dětmi. Jizerské hory a okolí penzionu Vám umožní prožít pohodovou dovolenou v ČR.

Dovolená s dětmi v Jizerských horách

V Jizerských horách máte mnoho možností pro trávení volného času i s těmi nejmenšími dětmi a užít si klidnou dovolenou v Česku. S dětmi můžete navštívit mnoho zajímavých míst v ČR, které doslova lákají k procházkám s rodinou a kočárkem. Podívejte se prosím do naší nabídky tipy na výlet, kde najdete seznam zajímavých míst pro výlet s dětmi v Jizerských horách.

Penzion je v klidném a čistém prostředí bezprostředně v blízkosti lesa s vlastním pozemkem o rozloze 10 000 m2, který se postará o mnoho zábavy a hlavně bezpečí pro Vaše děti. Penzion je dostatečně vzdálený od silnice a proto se nemusíte bát nechat Vašim dětem volný prostor.

Dovolená s malými dětmi na horách

Pokud plánujete dovolenou s malými dětmi a neradi s sebou vozíte kompletní výbavičku, tak se prosím podívejte do sekce ubytování pro děti, kde najdete, co vše je možné v penzionu poskytnout a zapůjčit v průběhu Vaši dovolené. Rádi Vám zapůjčíme například dětské postýlky nebo jídelní židličky i pro ty nejmenší hosty.

Zimní dovolená s dětmi v ČR

Klimatické charakteristiky Jizerských hor příznivě ovlivňují podmínky pro Vaši zimní dovolenou. Mezi velmi známa lyžařská střediska patří Ještěd, Bedřichov a Severák. Střediska mají k dispozici bezplatná parkovací místa a nabízejí výborné podmínky pro aktivní zimní dovolenou. Ski-areály a lyžařská střediska jsou vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i pro zkušené lyžaře, kteří si na své přijdou zejména na Tanvaldském Špičáku nebo na Ještědu.

Letní dovolená s dětmi v ČR

V letním období jsou Jizerské hory doslova jako stvořené pro milovníky horské turistiky a cykloturistiky, které potěší bezpočet značených tras. V okolí je možné navštívit mnoho turistických cílů pro každou věkovou kategorii. Jsou to např. rozhledny, staré sklárny, přehrady, horské říčky, vodopády, rašeliniště, památky, muzea a mnoho dalších zajímavých míst, které stojí za to navštívit. Široký výběr zpevněných tras umožňuje vydat se na výlet s kočárkem nebo si zajezdit na in-line bruslích okolo přehrady.

Pro Vaši klidnou dovolenou s dětmi je také připraveno:

  • Skluzavka, trampolína, bazének a zahradní domeček na hraní
  • Travnatý pozemek o velikosti 10 000 m2
  • Spousta hraček
  • Prostory pro kočárky
  • Dětské postýlky a jídelní židličky
  • V blízkosti lyžařská střediska vhodná i pro začínající lyžaře
  • Lyžařské školy pro začátečníky i pokročilé
  • V zimě možnost sáňkování a bobování přímo u penzionu

Kontakty:

Penzion ReBarbora

Janov nad Nisou 319

Okres Jablonec nad Nisou

46811


tel.: Jaroslav Městka st.
+420602 826 447


e-mail: info@rebarbora.cz

Web: www.ubytujsevjizerkach.czPřepnout do češtiny Switch to English Switch to English