Penzion

Penzion je zařízen pro 19 osob, po domluvě je možné přidat dětskou postýlku nebo počet lůžek upravit. Pokoje jsou provedeny do horského stylu s rodinnou atmosférou a krásným výhledem na Jizerské hory. V penzionu je pro Vás připraveno celkem pět pokojů, dvou až pěti lůžkových s možností přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Připojení k internetu Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.

Ubytování a rekreace v horském penzionu

Rekreace a ubytování v penzionu je možné celoročně s možností pronájmu i na víkendy. Horský penzion je svou vynikající polohou „jako na dlani“ od rekreačních středisek v Jizerských horách, Bedřichov a Severák. Penzion se nachází v klidném prostředí bezprostředně v blízkosti lesa s vlastním pozemkem, který ocení zejména rodiny s dětmi.

Penzion

Ubytování a popis přízemí

Kuchyň

Součástí penzionu je kuchyň s nadstandardním vybavením – myčka na nádobí, dvě velké lednice s mrazáky, tři samostatné dřezy, plynový sporák s troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, digitální váha a jiné kuchyňské potřeby, které využijí zejména rodiny s dětmi a školy. Jídelní souprava je dostatečná pro všechny ubytované v penzionu.

Společenská místnost

V přízemí je pro Vás také připravena společenská místnost s malým barem a krbem na dřevo, který Vám zpříjemní zimní večery. Pro děti i dospělé jsou připraveny společenské hry, soutěže a informace o Jizerských horách a okolí Tato místnost je určená pro stravování, relaxaci, oslavy narozenin, firemní večírky a podobné akce.

Pokoj číslo 1

Jedná se o pohodlný dvoulůžkový pokoj s menší předsíňkou a výhledem na Jizerské hory. Díky tomu, že se pokoj nachází v přízemí, je vhodný i pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Penzion

Ubytování v horním patře – základní popis pokojů

Pokoj číslo 2

Tento pokoj podkrovního stylu poskytuje ubytování pro čtyři osoby. Hosté si mohou dopřát dostatek místa a krásný výhled na Jizerské hory.

Pokoj číslo 3

Jedná se o pěkný čtyřlůžkový pokoj v jarních barvách s předsíňkou se vstupem do koupelny. Pokoj je také možné doplnit dětskou postýlkou.

Pokoj číslo 4

Pokoj s pěti lůžky a impozantním výhledem na krajinu Jizerských hory a lyžařský areál Severák. Pokoj je velmi světlý a má dostatek prostoru pro všech pět ubytovaných osob.

Pokoj číslo 5

Slunečný pokoj pro čtyři osoby na jižní straně Vám poskytne nejen pohodlí, ale i nádherný výhled na Jizerky.

Kontakty:

Penzion ReBarbora

Janov nad Nisou 319

Okres Jablonec nad Nisou

46811


tel.: Jaroslav Městka st.
+420602 826 447


e-mail: info@rebarbora.cz

Web: www.ubytujsevjizerkach.czPřepnout do češtiny Switch to English Switch to English