Pronájem prostoru pro oslavu narozenin

Hledáte pronájem prostoru pro narozeninové oslavy nebo dětské párty? Využijte naší nabídky pronájem celého objektu v Jizerských horách a přijeďte to s přáteli pořádně oslavit na hory! Na chatě budete mít dostatek prostoru a soukromí, které v dnes přeplněných hotelích nejspíš mít nebudete.

Oslava narozenin a ubytování Vašich hostů

Pro Vaše hosty bude připraveno celkem 5 pokojů (19 lůžek) s vlastní koupelnou, společenská místnost pro oslavy, vlastní parkoviště a hlavně mnoho zábavných programů v okolí. Pro přípravu občerstvení je Vám k dispozici kompletně vybavená kuchyň, která zahrnuje jídelní soupravu pro všechny pozvané hosty. Pro narozeninové oslavy nebo dětské párty je možné zajistit a připravit občerstvení formou švédských stolů.

Pronájem prostoru pro víkendové oslavy

Nevíte si rady s termínem pro uspořádání dětské párty či oslavu narozenin? Pronájem prostoru a ubytování si můžete v klidu naplánovat i na víkend nebo můžete využít prodloužené dny volna. Pozvěte své přátele do rodinného penzionu v Jizerských horách a užijte si oslavu narozenin v soukromí.

Oslavy narozenin se mohou konat na venkovní terase s krásným výhledem na Jizerské hory nebo máte možnost využít společenskou místnost s krbem a menším barem. V letních měsících je Vám dispozici venkovní ohniště s posezením, kde můžete grilovat a trávit příjemné večery.

Užitečné odkazy a nápady pro oslavu narozenin nebo dětské párty:

Kontakty:

Penzion ReBarbora

Janov nad Nisou 319

Okres Jablonec nad Nisou

46811


tel.: Jaroslav Městka st.
+420602 826 447


e-mail: info@rebarbora.cz

Web: www.ubytujsevjizerkach.czPřepnout do češtiny Switch to English Switch to English