Pronájem prostoru pro svatbu a hostinu

Sháníte pronájem prostoru pro Vaši jedinečnou svatbu na horách? Nabízíme Vám prožít svůj svatební den a svatební hostinu v rodinném penzionu s nádherným výhledem na Jizerské hory.

Svatby a svatební hostiny

Pro svatbu na horách poskytujeme pronájem prostoru, ke kterému náleží travnatý pozemek o výměře 10 000 m2 a venkovní terasa, na které je možné postavit párty stan pro svatební hostiny. Zázemí horského penzionu Vám poskytne absolutní soukromí, kde můžete prožít Vaší svatbu v kruhu nejbližších přátel.

Netradiční svatba na horách

Svatba na horách je ideální pro milovníky přírody i pro ty co touží prožít si svůj svatební den v nevšedním prostředí Jizerských hor. Okolí penzionu se Vám postará o nádhernou a romantickou atmosféru v každém ročním období.

Svatební hostina v soukromí horského penzionu

Pro svatební hostinu Vám rádi zajistíme a připravíme občerstvení formou švédských stolů. V letních měsících lze uskutečnit hostiny na venkovní terase s krásným výhledem do okolí. Naopak v zimních měsících je Vám k dispozici společenská místnost s menším barem a krbem, který se postará o správnou horskou atmosféru.

Svatební foto a video pro Váš svatební den

Svatba na horách se dnes neobejde bez fotografa, který zachytí všechny významné okamžiky a zážitky ze svatby. V případě zájmu Vám rádi zajistíme fotografa, který bude celý slavný den dokumentovat a pořizovat fotky profesionální technikou.

Užitečné odkazy pro přípravu svatby a svatební hostiny:

Kontakty:

Penzion ReBarbora

Janov nad Nisou 319

Okres Jablonec nad Nisou

46811


tel.: Jaroslav Městka st.
+420602 826 447


e-mail: info@rebarbora.cz

Web: www.ubytujsevjizerkach.czPřepnout do češtiny Switch to English Switch to English