Teambuilding

Nabízíme Vám pronájem objektu pro teambuildingové aktivity nebo k uspořádání firemního večírku. Pronájem prostoru je vhodný zejména pro menší pracovní skupiny a organizace, které hledají klidné místo pro firemní teambuidling a teamové akce. Jizerské hory Vám umožní uskutečnit mnoho outdoorových aktivit a společenských her, na které budete rádi vzpomínat.

Teambuilding s ubytováním

Celková kapacita objektu je 19 lůžek v 5 pokojích, po domluvě je možné počet lůžek upravit. V přízemí se nachází společenská místnost s TV/DVD, kterou je možné využít jako prostor pro firemní školení nebo večírek. V celém objektu poskytujeme Wi-Fi připojení k internetu, který je možný používat zdarma.

Teambuildingové aktivity v Jizerských horách

Dopřejte Vašim zaměstnancům nebo partnerům prožít rekreační pobyt a odpočinek v Jizerských horách. Zázemí a okolí penzionu Vám umožní uskutečnit teambuildingové hry, společenské akce nebo zájmové programy. Pro aktivní jedince máte možnost naplánovat firemní výlet do krásného prostředí Jizerských hor a navštívit mnoho zajímavých míst v Libereckém kraji.

Občerstvení pro Vaše teambuildingové hry a akce

Po dohodě je možné zajistit a připravit občerstvení formou švédských stolů. V letních měsících lze uskutečnit teambuildingové aktivity na venkovní terase s krásným výhledem na Jizerské hory. Naopak v zimních měsících je Vám k dispozici společenská místnost s menším barem, který je možný doplnit Vámi vybranými alkoholickými a nealkoholickými nápoji.

Užitečné odkazy pro přípravu Vašeho teambuildingu:

Firmy mohou využít okolí a prostory pro realizaci:

  • Teambuldingové akce
  • Firemní večírky
  • Různé jednání a prezentace
  • Semináře
  • Školení zaměstnanců
  • Společenské akce a oslavy

Kontakty:

Penzion ReBarbora

Janov nad Nisou 319

Okres Jablonec nad Nisou

46811


tel.: Jaroslav Městka st.
+420602 826 447


e-mail: info@rebarbora.cz

Web: www.ubytujsevjizerkach.czPřepnout do češtiny Switch to English Switch to English