Kam s dětmi na výlet v Jizerských horách

Ukázka z nabídky výletů na horách zaměřené na rodiny s dětmi – tipy na výlet

Centrum Babylon Liberec

Aquapark a wellnes centrum

V areálu Babylon se nachází tématický aquapark s bazény, skluzavky a tobogány. Ve wellnes centrum je pro Vás připraveno mnoho ozdravných procedur a léčebných metod. Děti i dospělí mohou dále navštívit Lunapark plný zábavných atrakcí nebo iQpark, kde si můžete prověřit své znalosti a vyzkoušet veliké množství mechanických experimentů. Budete-li potřebovat zajistit hlídání Vašich ratolestí, máte možnost využit služeb dětského koutku, který zahrnuje dětský hrad a prolézačky.

Šťastná země Radvánovice

Zábavný areál pro děti

V zábavném areálu je velké množství atrakcí pro děti i dospělé. Budete mít možnost využít dětské prolézačky, lanovky, houpačky, trampolíny a také doprovodný program za asistence pohádkových bytostí. Děti si mohou také vyzkoušet orientaci ve slámovém labyrintu nebo prozkoumat dřevěné herní sestavy. Areál je otevřený od 23.4 do 30.9.

Muzeum panenek a medvídků

Troskovice, Český ráj

V muzeum máte možnost vidět unikátní sbírku panenek od starých až po nejnovější model elektronické baby, dále panenku, která prošla koncentračním táborem, nebo unikáty jako jsou Jája a Pája. Na ploše 300m2 jsou panenky a medvídci rozděleny do více sekcí podle odpovídající doby a kulturnímu dění. Zejména panenky batolat jsou k nerozeznání od opravdových dětí. Za podívanou také určitě stojí vystavené dřevěné hračky, pokojíčky pro panenky a kočárky.

Zoo Liberec

Nejstarší zoologická v Čechách

Liberecká zoo je díky své rozloze a vlastnímu dětskému koutku naprosto ideální pro rodinný výlet. Při návštěvě máte možnost navštívit Botanickou zahradu s velikou sbírkou masožravých rostlin, která sousedí kousek od zoologické. Zoo je možné projít pěšky s kočárem nebo využít vláčku, který Vás zahradou proveze. Zoo se pyšní zejména jedinečnými bílými tygry a dalšími chovatelskými přírůstky.

Kontakty:

Penzion ReBarbora

Janov nad Nisou 319

Okres Jablonec nad Nisou

46811


tel.: Jaroslav Městka st.
+420602 826 447


e-mail: info@rebarbora.cz

Web: www.ubytujsevjizerkach.czPřepnout do češtiny Switch to English Switch to English