Ubytování

Ubytování v horských penzionech v ČR se stává stále více vyhledávaným cílem pro rekreaci a odpočinek na horách. Náš horský penzion Vám umožní prožít pohodové ubytování na horách v příjemné a rodinné atmosféře.

Ubytování na horách

Užijte si příjemné ubytování v rodinném penzionu v Jizerských horách. Ubytování v okolí Bedřichova a Severáku Vám umožní ideální podmínky pro sportovní aktivity a relaxaci v Libereckém kraji. Horská střediska Severák a Bedřichov, jsou vzdálená pouze 2 km od penzionu.

Kompletně vybavený penzion s prostornou kuchyní a velkou společenskou místností je přizpůsoben zejména početnějším skupinám.

Ubytování na víkend v Jizerských horách

Nemáte možnost strávit celotýdenní pobyt na horách? Přijeďte si užít víkendové ubytování v Jizerských horách nebo prodloužené dny volna s rodinou či partou Vašich přátel. Nabízíme Vám volné víkendové pobyty a vynahradit si tak plnohodnotnou dovolenou. V zimě máte možnost vyrazit na víkendové lyžování do lyžařských středisek v okolí nebo využít nedaleko vzdálené Jizerské magistrály.

Zimní pobyty v Jizerských horách

Ubytování v Jizerkách můžete uskutečnit celoročně. Sportovní nadšenci mohou využít blízkosti Lyžařských areálů Bedřichov a Severák a užít si lyžování nebo horskou turistiku na zasněžených svazích Jizerských hor. Pro hosty, kteří se rozhodnou raději odpočívat, je tu připraven bohatý program v nedaleko vzdáleném Liberci či Jablonci nad Nisou. Návštěvou Libereckého aquaparku proměníte svůj zimní pobyt v relaxační.

Letní pobyty v Jizerských horách

V letních měsících mají možnost milovníci turistiky a rekreace využít mnoho turistických tras a cyklostezek v okolí. V Jizerských horách můžete uskutečnit celodenní výlety a navštívit mnoho zajímavých míst v okolí. Po náročném dni si můžete dopřát odpočinkové posezení na terase s krásným výhledem. Našim cílem je poskytnout zákazníkům bezproblémový pobyt na horách!

Kontakty:

Penzion ReBarbora

Janov nad Nisou 319

Okres Jablonec nad Nisou

46811


tel.: Jaroslav Městka st.
+420602 826 447


e-mail: info@rebarbora.cz

Web: www.ubytujsevjizerkach.czPřepnout do češtiny Switch to English Switch to English