Pronájem chaty na víkend

Jizerské hory nabízejí mnoho způsobů jak si užít víkend na horách. Chatu je možné si pronajmout i na víkend nebo na prodloužené dny volna (velikonoční prázdniny, podzimní prázdniny, státní svátek). Jestliže si budete chtít jít například zalyžovat, máte možnost navštívit lyžařské areály v Bedřichově nebo na Severáku.

Chalupa k pronájmu pro Vaše soukromí

Nabízíme Vám pronájem celé chalupy i na víkend, čímž si zaručíte nejen soukromí uvnitř v chatě, ale i na 10 000 m2 rozlehlém travnatém pozemku, který je připraven jen a jen pro Vás. Rádi Vám upravíme počet lůžek dle Vašich potřeb tak, abychom co nejlépe vyhověli Vašim požadavkům a přáním. Chata je Vám k dispozici celoročně!

Chata na víkend pro akce oslavy

Hledáte chalupy k pronajmutí, kde si můžete uspořádat „menší akci pro Vaše kamarády? Pozvěte své přátele na chalupu v Jizerských horách a užijte si ničím nerušený víkend v soukromí. Budete li chtít, máte možnost posezení na terase s krásným výhledem na Jizerské hory nebo využít posezení u ohniště s možností grilování. Po dohodě Vám můžeme připravit občerstvení formou švédských stolů.

Využijte volné termíny pronájmu a přijeďte si odpočinout s rodinou nebo kamarády na hory!

Kontakty:

Penzion ReBarbora

Janov nad Nisou 319

Okres Jablonec nad Nisou

46811


tel.: Jaroslav Městka st.
+420602 826 447


e-mail: info@rebarbora.cz

Web: www.ubytujsevjizerkach.czPřepnout do češtiny Switch to English Switch to English